Virtuālajā tūrē iepazīsties ar Kiwi Fitness sporta centra telpām un plašo trenažieru klāstu.

Uzzini vairāk

200 m2 ir aprīkoti ar jauniem un moderniem trenažieriem. Plaša un gaiša zāle grupu nodarbībām.

Uzzini vairāk

KIWI FITNESS atrodas Mārupes ledus hallē, Kantora ielā 128.

Uzzini vairāk

Trenažieru zāle ir ērta, funkcionāla, vienkārša un saprotama ikvienam, neatkarīgi no fiziskās sagatavotības līmeņa un zināšanām par fitnesu.

 

Uzzini vairāk
Fitnesa projekti Fitnesa projekti
Vēlies mainīt savu dzīvesveidu un uzsākt veselīgāku un aktīvāku ikdienu? Apnikuši liekie kilogrami un stīvā un mugura? Ja jā, tad mums ir piedāvājums, kas, iespējams, varētu Tevi ieinteresēt. Kiwi fitness, sadarbībā ar Baker fitness treneriem Andri un Lieni Beķeriem, aicina Tevi piedalīties trīs mēnešu svara samazināšanas programmā. Zvani, piesakies! Mēneša cena- eur 120 Tu saņem: Kiwi Fitness neierobežotu apmeklējumu uz visām pieejamajām nodarbībām un trenažieru zāli + Beiker Fitness 2 x privātais treneris, treniņa plāns mēnesim, uztura plāns mēnesim Piesakies un pērc pakalpojumu tiešsaitē: http://www.beikerfitness.lv/projekti/svara-samazinasanas-fitness-projekts/
Ziņojumi Ziņojumi
Jaunums! Otdienās un ceturtdienās plkst 19:00 Kiwi Fitnesā jauna nodarbība - BodyArt! BodyArt ir visaptveroša funkcionālo treniņu sistēma, kurā vienlīdz svarīga ir gan fizisko spēju attīstīšana, gan prāta kontrole pār notiekošo un emocijām. Nodarbībā apvienoti vairāki atšķirīgi, bet savstarpēji papildinoši elementi: klasiski spēka, izturības, lokanības un līdzsvara vingrinājumi, kā arī dažādu austrumu vingrošanas un elpošanas tehniku pielietojums. Sistēmau veidojuši Roberts Šteinbahers un Aleksa Lī. Iedvesmu viņi smēlušies klasiskajā fizioterapijā, kā arī uz jogas mācībā un austrumu medicīnā balstītām zināšanām par ķermeņa enerģiju plūsmām.
BeStimulated BeStimulated
BeStimulated- jauna mobilā aplikācija tiem, kas priekšroku dod aktīvam dzīvesveidam. Lejupielādē aplikāciju, ej, skrien vai brauc ar riteni un saņem foršus piedāvājumus. No maija BeStimulated lietotājiem atlaides arī Kiwi fitnesā. Esi aktīvs kopā ar Kiwi fitness un BeStimulated.
Piedāvājumi Piedāvājumi
Iepriecini sevi un draugu! No 15.01- 21.01 trīs mēnešu pilnas dienas abonements maksā tikai eur 100.00! Gaidīsim!

Iepazīsties ar iespējām un sāc savu veselīgo dzīves veidu šodien!

 

Sadarbības partneri

Asics
Mārupes ledus
Kiwi Fitness atrodas Mārupes Ledus Hallē