KIWI FITNESS piedāvā plašu grupu nodarbību klāstu katrai gaumei un fiziskās sagatavotības līmenim.

Kardionodarbības

Uzlabo sirds darbību, aerobās slodzes izturību un nostiprina muskulatūru. Mūsu centrā atradīsi šādas nodarbības:

Body toning, Cardio Combat, HIT, Strong by Zumba un Functional training.

Spēka nodarbības

Nodarbības, kas vērstas uz visu muskuļu grupu nostiprināšanu. Izmēģini šādas nodarbības: Power Pump, ABL+streching, kā arī Vesela mugura un core

Nodarbības ķermenim un prātam

Ķermenis un prāts ir vienots veselums. Nodarbības palīdz harmonizēt sevi un vidi, novērš stresu, uzlabo koncentrēšanās spējas. Pie mums vari izvēlēties Fitnesa Jogu un Pilates.

 

 

Functional training
Functional training
Nodarbībā uzsvars tiek likts uz ķermeņa dziļās muskulatūras stiprināšanu. Ķermenis tiek sagatavots dažādām ikdienas darbībām. Funkcionālais treniņš ļauj saglabāt un palielināt muskuļu spēku un masu, attīsta līdzsvaru, koordināciju, lokanību, pasargā no muguras sāpēm un locītavu traumām. Treniņā izmanto dažādus rīkus: bumbas, hanteles, un atsvarus, kā arī paša ķermeņa svaru.
ABL+Stretching
ABL+Stretching
Nodarbība, kurā iekļauti vingrinājumi vēdera preses, muguras un kāju muskulatūras nostiprināšanai. Nodarbības beigās seko visu lielo muskuļu grupu izstiepšana un relaksēšana. Nodarbība piemērota ikvienam sagatavotības līmenim.
Fitness Joga
Fitness Joga
Nodarbības laikā tiek izpildīti jogas vingrinājumi mūzikas pavadībā, kas attīsta spēku un plastiku. Vingrinājumi uzlabo elpošanu, koncentrēšanās spējas, emocionālo noskaņojumu un palīdz cīnīties ar stresu un hroniska noguruma sindromu.
Pilates
Pilates
Treniņsistēma, kas vērsta uz dziļo un mazo muskuļu nostiprināšanu. Palīdz veidot staltu stāju, grāciju un slaidu augumu, kā arī atbrīvoties no sasprindzinājuma un stresa. Nav nepieciešama iepriekšēja sagatavotība.
FitPilates
FitPilates
Vidējas intensitātes treniņš visa ķermeņa nostiprināšanai, kur tiek izmantoti visdažādākie sporta inventāri. Akcents tiek likts uz dziļās muskulatūras attīstīšanu, īpašu vērību pievēršot muguras stiprināšanai.
BodyArtCross
BodyArtCross
BAX nodarbība ir īss, kompakts, visaptverošs, izaicinošs, grūts, bet vienlaicīgi līdzsvarots un universāls funkcionālais treniņš, kas lieliski piemērots kā lielu tā mazu grupu nodarbībām, kā arī privātajiem treniņiem.
BodyArt
BodyArt
BodyArt ir visaptveroša funkcionālo treniņu sistēma, kurā vienlīdz svarīga ir gan fizisko spēju attīstīšana, gan prāta kontrole pār notiekošo un emocijām. Nodarbībā apvienoti vairāki atšķirīgi, bet savstarpēji papildinoši elementi: klasiski spēka, izturības, lokanības un līdzsvara vingrinājumi, kā arī dažādu austrumu vingrošanas un elpošanas tehniku pielietojums. Sistēmau veidojuši Roberts Šteinbahers un Aleksa Lī. Iedvesmu viņi smēlušies klasiskajā fizioterapijā, kā arī uz jogas mācībā un austrumu medicīnā balstītām zināšanām par ķermeņa enerģiju plūsmām.