Trūkst motivācijas? Nepieciešamas zināšanas?
Sazinies ar kādu no mūsu treneriem.

Andris
Andris
Veselības sporta speciālists, B kategorijas treneris, Rīgas Stradiņa universitātes absolvents. Nodarbojas ar pašaizsardzības cīņas sistēmu Krav - Maga. Priekšroku dod nodarbībām, kas veicamas jebkurā vietā un laikā- ar paša ķermeņa svaru un minimālu aprīkojumu vai bez tā. Ķermenis ir radīts kustībai un tas, kas netiek izmantots, atrofējas.
Ina
Ina
20 gadu pieredze fitnesa jomā, strādājusi City Fitness un pēc tam My Fitness. Vada gan privātās, gan grupu nodarbības un regulāri papildina zināšanas fitnesa semināros, konvencijās. Praktizē jogu, pilates un dažādu spēka nodarbību virzienus.
Ilze Zoltnere
Ilze Zoltnere
Ilze ir sertificēta BodyArt trenere. Viņas pārliecība ir, ka veselā miesā mīt vesels gars. Laba trenera iezīme ir spēja sportotāju nomotivēt tā, lai šis cilvēks gribētu "iziet" ārpus savas komforta zonas un darītu to ar prieku. Ilzes lielākais gandarījums ir vērot savu klientu progresu un motivēt ikkatru sasniegt vēl vairāk. Jo tikai tiekot ārpus ierastā komfofta zonas, mūsu ķermenis sāk strādāt un, lai to paveiktu,, ir jāpieslēdz domāšana. Tieši par to ir BodyArt.
Kristaps
Kristaps
Pieredzējis fitnesa treneris, piedzīvojumu meklētājs- dzīves baudītājs. Uzskata, ka, tikai pārvarot šķēršļus un grūtības, dzīvē var tikt uz augšu. Šī ir Kristapa filozofija, kas palīdz gan ikdienā, gan arī trenējot un motivējot sportistus. Treniņu procesā cilvēkā redz personību un tikai pēc tam - atlētu. Jo kā gan var motivēt sportistu, ja neizprot viņa personību? Pie Kristapa treniņš nebeidzas tad, kad esi noguris, bet gan tad, kad esi pabeidzis uzdevumu! Pats prieku gūst, sportojot kopā ar saviem dēliem- veikojot, braucot ar BMX, aizraujoties ar dažādiem riteņbraukšanas veidiem. Moto - jo vairāk pārkāpsi savai komforta zonai, jo plašāka tā kļūs.
Andris Beķeris
Andris Beķeris
Sertificēts ‘’C’’ klases sporta specialists fitnesā, fiziskās sagatavotības un motivācijas treneris. Vieglatlēts no 12 gadu vecuma. Aktīvs vingrotājs un praktiķis jau vairāk kā 20 gadu. Ja Tu mīli savu ķermeni, un nezini, kur saņemt motivāciju ikdienas steigai un atrast mieru nemierā, tad Tev ir īstais brīdis pieteikties uz pārmaiņām.
Barbara
Barbara
Es atrodu sevi kustībā – sapratu, ka tā es varu nosaukt stāvokli, kurā jūtos vislabāk. Tikpat svarīgi man ir saņemt savu ikdienas miera devu, kaut uz brīdi, taču labāk, ja "brīdis" ieilgst....Beidzot vēlējos to savienot kopā, un tādēļ pēc daudziem gadiem meklējumu pievērsos jogas praktizēšanai, kas arvien turpina atklāt man Sevi un ieraudzīt arī citus it kā no jauna....tik interesanti....
Inga
Inga
Maģistra grāds sporta zinātnē. B kategorijas trenere. 19 gadu pieredze fitnesa jomā. Praktizēju - fizisko sagatavotību, pilates, spēka treniņus, grūtnieču nodarbības. Vadu gan grupu, gan individuālos treniņus. Ļoti patīk strādāt ar cilvēkiem, palīdzēt viņiem rast prieku , motivāciju un veselību.
Ģirts
Ģirts
Ģirts piedāvā individuālos treniņus kā sievietēm, tā vīriešiem. Treniņu vingrinājumos izmanto gan svaru zāles inventāru, gan arī personīgo svaru, kā arī pildbumbas un TRX piekares sistēmu. Treniņi balstīti uz klientu vēlamo rezultātu sasniegšanu: svara zaudēšanu, muskuļu apjoma pieaugumu, izturības vai vispārējās fiziskās sagatavotības uzlabošanu.