Trūkst motivācijas? Nepieciešamas zināšanas?
Sazinies ar kādu no mūsu treneriem.

Ilze
Ilze
Vairāku gadu pieredze, strādājot par grupu nodarbību instruktori Norvēģijā un Latvijā. Vadījusi Body bike, Body Pump, Corebar un citas augstas intensitātes kardionodarbības. Vienkārši, funkcionāli un ar prieku- tas ir moto, kam seko gan vadot nodarbības, gan trenējoties pati.
Elīza
Elīza
Sabiedriska un enerģijas pilna. Studē fizioterapiju. Universālais sporta veidu kareivis, iet un dara visu, kas jādara. Ikdiena bez adrenalīna un kustības Elīzai nav iedomājama.  Lieliski motivē gan sevi, gan citus. Īsāk sakot, meitene ar savu odziņu. Moto: Neatliec lietas uz rītdienu, ja tās var izdarīt šodien. Tikai mēs paši spējam uzvest sevi kalna virsotnē!
Ina
Ina
20 gadu pieredze fitnesa jomā, strādājusi City Fitness un pēc tam My Fitness. Vada gan privātās, gan grupu nodarbības un regulāri papildina zināšanas fitnesa semināros, konvencijās. Praktizē jogu, pilates un dažādu spēka nodarbību virzienus.
Flēra
Flēra
Rīgas Stradiņa universitātes absolvente ar augstāko izglītību veselības aprūpē un C kategorijas sporta speciāliste. Licencēta Zumbas, STRONG by Zumba un Afrovibe instruktore. Regulāri apmeklē dažādus profesionālās pilnveides kursus, seminārus un meistarklases. Brīvajā laikā Flēra labrāt dodas velobraucienos, mācās svešvalodas, plāno un realizē ceļojumus.
Kristaps
Kristaps
Pieredzējis fitnesa treneris, piedzīvojumu meklētājs- dzīves baudītājs. Uzskata, ka, tikai pārvarot šķēršļus un grūtības, dzīvē var tikt uz augšu. Šī ir Kristapa filozofija, kas palīdz gan ikdienā, gan arī trenējot un motivējot sportistus. Treniņu procesā cilvēkā redz personību un tikai pēc tam - atlētu. Jo kā gan var motivēt sportistu, ja neizprot viņa personību? Pie Kristapa treniņš nebeidzas tad, kad esi noguris, bet gan tad, kad esi pabeidzis uzdevumu! Pats prieku gūst, sportojot kopā ar saviem dēliem- veikojot, braucot ar BMX, aizraujoties ar dažādiem riteņbraukšanas veidiem. Moto - jo vairāk pārkāpsi savai komforta zonai, jo plašāka tā kļūs.
Andris
Andris
Veselības sporta speciālists, B kategorijas treneris, Rīgas Stradiņa universitātes absolvents. Nodarbojas ar pašaizsardzības cīņas sistēmu Krav - Maga. Priekšroku dod nodarbībām, kas veicamas jebkurā vietā un laikā- ar paša ķermeņa svaru un minimālu aprīkojumu vai bez tā. Ķermenis ir radīts kustībai un tas, kas netiek izmantots, atrofējas.
Marta
Marta
Marta ir ne tikai Pilates sistēmas trenere, bet arī absolūta šīs sistēmas vērtību piekritēja, atbalstītāja un stiprinātāja. Viens no Pilates stūrakmeņiem ir prāta un ķermeņa līdzsvarošana un harmoniska nodarbināšana. Būt apmierinātai gan ar savu iekšējo, gan ārējo pasauli. Pilates māmiņām ar bērniem ir vēl viens atgādinājums un iespēja - parūpēties par sevi vispusīgi, kā arī vēl viens atgādinājums un iedrošinājums - nebaidīties rūpēties par sevi arī esot kopā ar mazuli.